Karjeras diena RTU Cēsu filiālē

karjeras diena

Karjeras nedēļas ietvaros aicinām skolēnus, vecākus, skolotājus un citus interesentus apmeklēt Karjeras dienu!

Karjeras diena notiks trešdien, 11. oktobrī, plkst. 13.30 RTU Cēsu filiālē. Tajā varēs tikties ar aizrautīgiem cilvēkiem, savas nozares profesionāļiem, kuru karjera saistīta ar dažādām tehnoloģijām, digitālo vidi un uzņēmējdarbību.

Pasākuma runātāji:

Ingus Rūķis, Mapon izstrādes daļas vadītājs. Ingus savu karjeru sācis kā programmētājs, savukārt tagad vada profesionālās GPS izsekošanas un autoparka vadības uzņēmumu Mapon.

Kaspars Vīksne, mārketinga doktorants, digitālā mārketinga entuziasts, LMT Amigo kartes meitas uzņēmuma ZetCom pārstāvis.

Gina Mata, uzņēmēja, Ecoshic uzņēmuma īpašniece un mārketinga pasniedzēja.

Armands Sīlītis, mobilo ierīču uzlādes staciju, kas darbojas ar saules baterijām izstrādātājs, uzņēmuma Solardot līdzīpašnieks.