JavaScript pamati

PROGRAMMĒŠANAS VALODAS JAVASCRIPT KURSI PEDAGOGIEM

RTU Cēsu filiāle sadarbībā ar LearnIT piedāvā programmēšanas valodas JavaScript kursus pedagogiem bez priekšzināšanām. Kurss sniedz ieskatu programmēšanas pamatos, lai pedagogs spētu izmantot tehnoloģijas un programmēšanu mūsdienīgā mācību procesā arī ārpus informātikas un datorikas stundām.

sagatavošanas kursi matemātikas eksāmenam

SAGATAVOŠANAS KURSI MATEMĀTIKAS EKSĀMENAM 

RTU Cēsu filiāle aicina vidusskolēnus uz sagatavošanas kursiem centralizētajam eksāmenam matemātikā, kuros padziļināti apgūsi vidusskolas matemātikas tematus. Sagatavošanas kursi notiek divas reizes mēnesī sestdienās.

Digitālā mārketinga brančs

DIGITĀLĀ MĀRKETINGA BRANČS

Piektdien, 7. decembrī RTU Cēsu filiālē pirmo reizi notika studentu un pasniedzēju rosināts pasākums «Digitālā mārketinga brančs», kurā ar savām zināšanās un praktisko pieredzi digitālajā mārketingā dalījās Datorsistēmas un Uzņēmējdarbības un vadīšanas studenti. 

Lietu internets studijas

INŽENIERZINĀTŅU STUDIJAS 

Inženierzinātnes RTU Cēsu filiālē iespējams studēt divās studiju programmās. Profesionālā bakalaura studiju programmā «Elektrotehnoloģiju datorvadība» studenti specializējas Lietu internetā. Studiju programmā «Enerģētika un elektrotehnika» absolventi iegūst akadēmisko bakalaura grādu inženierzinātnēs. Studiju programmas ir pilna laika jeb dienas studijas un nepilna laika neklātienes studijas.

mobilās aplikācijas

 INFORMĀCIJU TEHNOLOĢIJU STUDIJAS 

Studējot programmēšanu studija programmā «Datorsistēmas», studenti papildus specializējas mobilo lietotņu izstrādē. Studiju programmas absolventi iegūst Pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību. Studiju programma veidota sadarbībā ar Draugiem Grupu.  

ĀTRĀS SAITES

rtu_lv

ORTUS_portals