Digitālais mārketings no tuvās nākotnes

15.novembrī notika RTU Cēsu filiālē ”Digitālais mārketings no tuvās nākotnes”. Brančā ar zināšanās un praktisko pieredzi digitālajā mārketingā dalījās RTU studenti, abosolventi, kā arī topošie studenti.

Mūs aizrauj tehnoloģijas, taču tas, kas mūs vieno ir branči. Apvienojot divas mums iecienītas tēmas radās DIGITĀLAIS BRANČS. Turpinot pērnā gada aizsākto tradīciju, arī šogad, jaunieši no dažādām skolām, kā arī speciālisti, ieradās ciemos pie mums lai diskutētu par visiem aktuālo tēmu – tehnoloģijām. Digitālā branča pirmajā sērijā tika apspriestas tādas tēmas kā satura mārketings, podkāsti, aplikācijas, lietu internets jeb IoT, mājaslapu optimizācija un SEO.

Nākamā Digitālā Branča sērija gaidāma jau 21. februārī, tāpēc aicinam sekot līdzi un tiekamies brančā!

Paldies runātājiem: Agrim Ratnikam, Natālijai Juškovai, Kristeram Komarovam, Paulai Laubergai un Kebbe IT komandai.