TEHNOLOĢIJU DIENA CĒSĪS

tehnoloģiju diena

Sestdien, 18. maijā, plkst. 10 – 13 RTU Cēsu filiālē, Piebalgas iela 3,  sadarbībā ar Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolu norisināsies Tehnoloģiju diena.

Tehnoloģiju dienā aicinām apmeklēt atvērto prototipēšanas laboratoriju theLAB Cēsis un uzzināt par tajā sniegtajiem pakalpojumiem un iespējām uzņēmumiem, studentiem, skolēniem un tehnoloģiju entuziastiem.

theLAB Cēsis varēs gūt iemaņas uzlīmju izgatavošanā, piedalīties programmēšanas darbnīcā, kā arī izmēģināt programmēšanas simulatoru.

Tāpat apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par RTU Cēsu filiālē piedāvātajām studiju programmām – Enerģētikas un elektrotehnikas, Elektrotehnoloģiju datorvadība , Datorsistēmas, mobilo lietotņu izstrāde, Uzņēmējdarbība un vadība  un universitātē piedāvātajām tālākizglītības iespējām.