Jaunā 2018./2019. studiju gada atklāšana RTU Cēsu filiālē

studijas gada atklāšana

Jaunā 2018./2019. studiju gada atklāšana Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiālē notiks 3. septembrī plkst. 10, Piebalgas ielā 3., 2. stāvā.

Pasākuma oficiālajā daļā, atklājot jauno studiju gadu, svinīgo runu teiks RTU Cēsu filiāles direktora vietnieks Jānis Naglis. Pirmā kursa studentiem tiks sniegta informācija par studiju procesu un studenti tiks iepazīstināti ar studiju vidi – studiju norises telpām un radošo studentu laboratoriju.

Lai veiksmīgāk iejustos RTU Cēsu filiālē un tās studentu lokā, studiju gada atklāšanas neformālā daļā gan jaunajiem, gan jau esošajiem studentiem būs iespēja piedalīties dažādās radošās aktivitātēs.

Aicinām visus RTU Cēsu filiāles studentus uz jaunā studiju gada atklāšanu un novēlam, lai studentiem un pasniedzējiem būtu daudz pozitīvas pieredzes, izcilas sekmes un motivācija nekad netrūktu.