RTU CĒSU FILIĀLES VIZĪTE DABAS UN TEHNOLOĢIJU CENTRĀ «URDA»

RTU Cēsu filiāle viesojas poligonā «Daibe»

Trešdien, 14. februārī, Rīgas Tehniskās universitāte (RTU) Cēsu filiāles direktors Alvis Sokolovs un pētniece Laura Dzelzkalēja viesojās Dabas un tehnoloģiju centrā «URDA».

RTU Cēsu filiāles pārstāvji tikās ar Dabas un tehnoloģiju centra«URDA» vadītāju Jāni Zemļicki un izglītības projektu vadītāju Ievu Freimani, lai pārrunātu sadarbības iespējas.

Tikšanās laikā Jānis Zemļickis iepazīstināja ar topošo Vides izglītības centru un dabas takām, kuru izveides mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni un zināšanas par ekoloģiju, procesiem apkārtējā vidē un to ietekmi uz mūsu ikdienu un nākotni.

Vizītes laikā tika pārrunātas universitātes un Dabas un tehnoloģiju parka «URDA» sadarbības iespējas vides, enerģētikas, elektronikas un IT izglītības jomā, kas palīdzētu bērniem, jauniešiem un sabiedrībai kopumā virzīties uz atbildīgu un ilgtspējīgu apkārtējās vides izmantošanu un veidošanu.