ROBOTIKA. NODARBĪBAS SKOLĒNIEM.

ROBOTIKA

RTU Cēsu filiāle un Cēsu Bērnu un jauniešu centrs «Spārni» aicina 5. – 9. klašu skolēnus apmeklēt robotikas nodarbības.

Teorētiskajās un praktiskajās nodarbībās dalībnieki iepazīsies ar elektrotehnoloģijām un automatizācijas elementiem, izstrādās un īstenos ar elektrotehnoloģiju saistītas idejas un apgūs prasmes darbā ar 3D printeri, drukājot pašu izstrādātus elektromotorus, robotus un citus objektus.

Nodarbību mērķis ir rosināt skolēnu interesei par zinātni, tehnoloģijām un to uzbūvi, veicināt kreatīvu domāšanu un attīstīt tehnisko jaunradi, kā arī sniegt pieredzi projekta realizēšanā – no idejas rašanās līdz tās praktiskai realizēšanai.

Nodarbību norises laiks: ceturtdienās no plkst. 16.30 līdz 18
Norises vieta: RTU Cēsu filiālē, Piebalgas ielā 3.
!Pirmā nodarbība 1. februārī.
Pieteikties nodarbībām var Cēsu Bērnu un jauniešu centrā «Spārni» Bērzaines ielā 4.

Vairāk par nodarbību programmu var uzzināt zvanot pasniedzējam Armandam Sīlītim uz tālr. 26191090 vai rakstot cesis@rtu.lv.