ROBOTIKAS NODARBĪBAS SKOLĒNIEM

robotikas nodarbības

RTU Cēsu filiāle un Cēsu Bērnu un jauniešu centrs aicina apmeklēt Robotikas nodarbības skolēniem

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiāle sadarbībā ar Cēsu Bērnu un jauniešu centru aicina 5. – 9. klašu skolēnus, kā arī citus interesentus apmeklēt pulciņu «Robotika».

Pulciņa programmā iekļautas praktiskās un teorētiskās nodarbības, kuru laikā dalībnieki iepazīsies ar elektrotehnoloģijām un automatizācijas elementiem, patstāvīgi izstrādājot un radot jaunas ar elektrotehnoloģiju jomu saistītas idejas un tās īstenojot. Dalībnieki gūs prasmes un iemaņas darbā ar 3D printeri, drukājot pašu izstrādātus elektromotorus, robotus un citus objektus.

Pulciņa mērķis ir rosināt jauniešu interesi par inženierzinātnēm, attīstīt tehnisko jaunradi un radošo domāšanu, veicināt izpratni par tehnoloģiju uzbūvi un to pielietojamību, kā arī sniegt pieredzi pastāvīgi īstenot savu ideju no tās radīšanas līdz par īstenošanai.

Nodarbības notiks RTU Cēsu filiālē, Piebalgas ielā 3 pirmdienās no plkst. 16 līdz 18.30.

Pieteikties nodarbībām var Cēsu Bērnu un jauniešu centrā Bērzaines ielā 4.
Vairāk uzzināt par pulciņa var, zvanot uz tālr. 26191090 vai rakstot cesis@rtu.lv.