Ideju sacensības «Digitālās ikdienas izaicinājumi»

RTU Cēsu filiāle, zinātkāres centrs ZINOO un Cēsu novada dome aicina jauniešus 22. decembrī, plkst. 11 piedalīties digitālās ekonomikas ideju sacensībās «Digitālās ikdienas izaicinājumi», kas notiks zinātkāres centrā ZINOO Jāņa Poruka ielā 8, Cēsis.

Sacensībās aicināti pieteikties studenti, vidusskolēni un profesionālo mācību iestāžu vecāko kursu audzēkņi – gan tie, kuri aizraujas ar tehnoloģijām un eksaktajām zinātnēm,  gan tos, kurus vairāk saista sociālās un humanitārās zinātnes.

Uzdevums: 10 stundu laikā komandai būs jārada jauna ideja – risinājums, kas, izmantojot mobilās tehnoloģijas, palīdzēs uzlabot izglītības iespējas un veidot veselīgu apkārtējo vidi pilsētā.
Gala prezentācijā žūrija vērtēs komandu izstrādātos risinājumus pēc vairākiem kritērijiem: problēmas risinājums, radoša pieeja un oriģinalitāte, īstenojamība, risinājuma izstrāde. Papildus punktus būs iespējams nopelnīt arī citos uzdevumos visas dienas gaitā.

Konkursa balvu fonds:
1.vieta balva 150EUR vērtībā;
2.vieta balva 100EUR vērtībā;
3.vieta balva 50EUR vērtībā.

Sacensībām var reģistrēties indivuduāli, dalībnieki tiks dalīti 5 cilvēku komandās konkursa norises dienā. Pieteikšanās aizpildot pieteikuma formu interneta vietnē ej.uz/RTU_CF

Konkursa norise: 22. decembrī, plkst. 11 zinātkāres centrā ZINOO Jāņa Poruka ielā 8.

Pasākumu organizē RTU Cēsu filiāle, ZINOO un Cēsu novada dome sadarbībā ar Eiropas Savienības Pilsētvides attīstības programmas URBACT III projektu TechTown un FLAG-ERA projektu FuturICT2.0.