Zinātnieku nakts Cēsīs

zinātnieku nakts

Cēsīs, 29. septembrī notiks vērienīgi Zinātnieku nakts pasākumi.

RTU Cēsu filiāle, sadarbībā ar Vides risinājumu institūtu, Draugiem Group, Cēsu Vēstures un mākslas muzeju, Priekuļu Agroresursu un ekonomikas institūtu, zinātkāres centrs ZINOO, rezidenču centru RUCKA, SKOLA6, Koka dienas, Kappa Zeta, SIA Arheoloģiskā izpēte, Drone Racing Latvia, Latvijas Lauksaimniecības universitāti aicina apmeklēt Zinātnieku nakti.

Zinātnieku naktī būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, kas saistītas ar zinātni un inovācijām:

TEHNOKLĒTS- jauno tehnoloģiju demonstrācijas
NĀKOTNES ZINĀTNIEKU KLUBS – radošās darbnīcas bērniem
MAPON DETEKTĪVS – ābola izsekošanas spēle
ZINOO eksperimentu bārs
ZINĀTNE MĀJAS PAMATĀ – zinātnieku un arhitektu demonstrācijas
ČETRI VIEDIE – interaktīvs stends par zinātniekiem un viņu sasniegumiem
PĀKŠAUGI UZ PJEDESTĀLA – zirņu krustošanas darbnīca Vēsturnieku un arheologu atklājumi
ANTROPOCĒNĀ LAIKMETA PAVĀRGRĀMATA – pusdienu šķīvis pēc ekoloģiskās katastrofas.
KAS EZERAM VĒDERĀ – kurš kuru ēd un kur tas viss paliek?

MUZIKĀLĀS PERFORMANCES:
– Eksperimentālais zinātnieku ansamblis
– Pārsteigumi

Ieeja BEZ MAKSAS

Pasakuma norises vieta Cēsu Vecā alus Brūža kompleksā (Pils laukumā 15 un Lenču ielā 11).

Piesakies pasākumam www.facebook.com/ZinatniekuNaktsCesis/