Atvērto durvju diena RTU Cēsu filiālē

Lai iepazītos ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiāles piedāvātajām studiju programmām, 7. aprīlī, Atvērto durvju dienu apmeklēja skolēni un viņu vecāki, kā arī studētgribētāji, kuri jau uzsākuši darba gaitas un vēlas iegūt augstāko izglītību neklātienes studijās.

Atvērtās durvju dienas apmeklēja gan cēsnieki, gan skolēni no Engures un Valkas. Nākamo studentu vidū vislielākā interese bija par jauno studiju programmu «Datorsistēmas» ar specializāciju mobilo aplikāciju izstrādāšanā.

Par RTU Cēsu filiālē piedāvāto studiju absolventu karjeras iespējām pastāstīja nozaru speciālisti no «Vides risinājumu institūta», «Valmieras stikla šķiedras» un «Draugiem grupas».

Par studiju procesu skolēni varēja uzzināt no filiāles studentiem, kuri pastāstīja par iestājeksāmeniem, studijām, kā arī par dienesta viesnīcu pieejamību.

Atvērto durvju laikā norisinājās dažādas aktivitātes jaunajā Studiju un prototipēšanas laboratorijā.